Bohutín

11.05.2014 12:35

Dnes jsme přivítali na domácím hřišti soupeře z Bohutína. A vzhledem k průběhu zápasu na podzim, který jsme na konec vyhráli, nás nečekalo nic lehkého. Po delší době jsme byli opět kompletní a na hřišti to bylo znát. Bohužel neproměňování šancí nás vždy stojí jistotu a kvalitnější výkon. Někteří hráči to chtějí strhnout na sebe, ale zbytečně míč vodí, jak slepecký pes. A opět se nám to nemuselo vyplatit, snad z jediné vážnější šance soupeře v první půli jsme mohli inkasovat. Naštěstí jsme do poločasu vstřelili gól my 1:0. Po promluvení o přestávce klukům do duše, jsme v druhém poločase byli jasným vládcem na hřišti a i to mělo hlavu a patu. Bylo otázkou času, kdy přidáme gól/góly. Ty přišli vzápětí a po celkovém uklidnění jsme postupně /i se štěstím/ jsme navyšovali skóre na konečných 5:0. Nutno dodat, že v druhém poločase nám to hodně ulehčil brankář soupeře, který se na dvou brankách hodně podílel. Zahráli si opět všichni a i se na to dalo koukat.