Co nás čeká na krajském finále

10.06.2011 09:11

Příští neděli kluci odehrají turnaj krajského finále v Kolíně. Jak se tedy bude hrát? Na finále se kvalifikovalo 12 týmů, které budou rozděleny do dvou skupin. Utkání v nich se hraje 2 x 12 minut. Zápasy o umístění budou trochu delší - 2 x 15 minut. Kluky tak čeká 6 zápasů - 5 ve skupině a závěrečný o celkové umístění.

Soupeři nám budou vítězové okresního přeboru z Prahy - východ, Prahy - západ, Kladna, Mladé Boleslavi a Kutné Hory. První zápas nás čeká v 9:00 s Kladnem. V druhé skupině budou hrát vítězové okresů Kolín, Mělník, Nymburk, Benešov, Rakovník a Příbram. Konec turnaje se předpokládá na 16.30.

Jelikož jde o poslední turnaj sezony a poměrně daleko, vedení klubu nám poskytne autobus, kterým odjíždí od sokolovny v 6.30.
Hlaste prosím, kolik vás na turnaj chce s jednotlivými hráči jet.