Dobříš

06.04.2014 12:54

Dnes jsme zajížděli na hřiště lídra soutěže do Dobříše. Soupeř doposud nepoznal porážku a tak jsme jeli i vzhledem k nucenému zúžení kádru s respektem. Na hřišti to však nebylo znát. Jeden z nejlepších výkonů od kluků. Soupeře se vůbec nezalekli, snažili se plnit pokyny a úkoly které před zápasem dostali. Bohužel jsme neproměnili šance, které jsme si vypracovali. Soupeř byl asi zaskočen naším otevřeným, kombinačním fotbalem a měl s tím hlavně v prvním poločase velký problém. Bohužel šance Macka a Krejči…..???? V druhém poločase byl obraz hry podobný, nám dělal velký problém důraz a agresivní pojetí hry soupeře, který nevypustil jediný souboj. A to asi rozhodlo. Po jednom průniku do naší šestnácky se prosadil domácí kapitán a na kluky padl pocit zmaru a vzápětí po standartní situaci jsme kapitulovali podruhé. Hlídali jsme tři opravdu velké ,,věže" a paradoxně ten skoro nejmenší nám dal gól. Do konce zápasu přidal soupeř ještě jeden gól, po krásné individuální akci se prosadil asi nejtechničtější hráč soupeře /z kluků si udělal tréninkové kužely/. Jako již po několikáté naše NEDÁŠ-DOSTANEŠ. V tomto zápase jsme ,,umřeli" na krásu. I dle vyjádření realizačního týmu soupeři, byli naší hrou zaskočeni. My hráli fotbal, oni dali góly. ALE  po takovémhle výkonu se to nese snáz, kluky mi nezbývá než pochválit. Dobříš - KD 3:0 /0:0/