Dvojzápas s Klatovy

23.08.2011 17:01

Pro jednu partu byl závěrečný dvojzápas na soustředění s Klatovy jeden z řady. Pro druhou to byl možná i velký svátek.

Šlo totiž o zápas kde vůbec poprvé hrálo naše nově utvořené béčko. Někteří z kluků tak odehráli vůbec svůj první zápas za Cábelíky. Většina z nich nás svým přístupem potěšila, bojovali a dřeli přes těžkou přípravu, kterou celý týden absolvovali.

Zápas se hrál proti mladší žákům Klatov, hrajícím krajský přebor. Oba naše týmy hráli 30 minut.

Výkon Áčka byl trochu vlažnější, a v podstatě jsme nedokázali ohrozit soupeře. Ten nám sice také moc nehrozil, přesto se mu povedlo v každém z poločasů vstřelit 1 gól a vyhrát 2 : 0.

Béčko srdnatě bojovalo, ale proti o třídu fotbalovějšímu soupeři byla otázka času, kdy dostaneme gól. Nakonec však musel přijít vlastní hráč, který tečoval střelu, která zapadla za brankáře. Druhý gól pak padl opět ze skrumáže. Druhý poločas pak kluci dokonce občas zahrozili, ale docházeli síly a proměnit se žádnou šanci nepodařilo. Alespoň však soupeř nepřidal další gól.

Individuální hodnocení všech hráčů najdete po klknutí zde.