Těsné vítězství nad rivalem z Hořovic

05.09.2013 10:48

Ve středeční dohrávce jsme přivítali výborně hrající mužstvo FK Hořovicko. Tentokrát nebudu psát svůj komentář k utkání, ale použiju článek, který je na webu soupeře a myslím že velice dobře vystihuje celé utkání.

FK Králův Dvůr – FK Hořovicko 1:0 (1:0)

04.09.2013 – k dohrávce 1. kola soutěže v náhradním termínu jsme zajížděli na hřiště do Králova Dvora, kde nás přivítal velmi dobře připravený domácí celek. Po úvodní "oťukávané" jsme převzali iniciativu a měli i více ze hry, ale téměř bez brankových příležitostí. Ve středu hřiště jsme sice hru  docela zvládali, ale při rozehrávce jsme se dopouštěli spousty chyb a sami jsme soupeři umožnili získat sebevědomí a vytvořit si nebezpečné brankové příležitosti. Největší a hlavně zbytečné hrubky jsme se dopustili těsně před poločasem, kdy jsme zbytečně zahráli míč do autu a následně neobsadili soupeřova hráče, který příliš snadno obešel naše 3 obránce a skóroval 0:1. Ve druhém poločase domácí ještě zlepšili svoji hru a našim útočníkům nedovolili téměř žádné zakončení. Sportovně musíme uznat kvalitu našeho dnešního soupeře a za konečný výsledek 0:1, můžeme být ještě rádi. Matěj Koten několikrát svoje spoluhráče podržel, když zlikvidoval téměř 100% šance soupeře.

Sestava FK Hořovicko

Koten – brankář, Jančí, Herejt, Hegedüs, Kratochvíl, Vokáč, Mach, Anýž, Krásl „C“, Šíma, Parkos, Štajner, Ségl a Barták.

Naše sestava

Michal Falc – Jan Kovář, Patrik Petrbok, Jan Jirásek, Jakub Černý – Jan Bíba, Václav Mencl, Matěj Krejča, Daniel Rajtr - Marcel Jílek (vstřelil gól), Filip Rambousek