Infarktový zápas a první body se soupeřem z Berouna

07.09.2012 10:59

První zápas okresního přeboru nás čekalo berounské béčko (loni fungovali jako céčko). Tedy tým o dva roky mladší než ten náš, ale zároveň tým s velkými talent už působícími v ligové soutěži nebo ve sparťanské přípravce.

Zápas, začal dobře, kluci kombinovali a soupeře v podstatě nepustili za půlku. I díky fyzické vyspělosti jsme se dostali do vedení 2:0, nejdříve po kombinaci po křídle a pak take díky skvěle kopnutému a zakončenému rohu.

Druhý poločas však naši záložníci zapomněli na tým a začali hrát sami na sebe. Z toho pramenili chyby a take díky dvěma penaltám se soupeř dostal do hry. Dokonce vedle 5 : 2. Už to vypadalo, že budeme hrát jako loni a přestože tým vedl a byl na cestě za výhrou, tak nakonec prohraje – kvůli špatné psychice. Ale vypadá to, že letos by to mohlo být jinak. Kluci se zvedli, začali si hodně fandit, nikde žádné haštěření ani bolestínství (jako někteří odevší hráči předváděli loni) a to vedlo k tomu, že za pár minut jsme stav vyrovnali. Dokonce jsme měli šanci v poslední minute dokonce vyhrát. Ale to by asi nebylo spravedlivé.

Znamená to, že když zapracujeme na týmovosti a na soustředění, tak už budeme řešit jen same fotbalové “problémy” – do indiviudální techniky po rozehrávání standardek.

Díky, kluc!. Letošní sezóna i kvůli vašemu změněnému přístupu začala dobře.