Jílové

13.04.2014 13:03

Dnes jsme sehráli velmi kvalitní utkání s týmem Jílového, který přijel posilněn o řadu hráčů Slavie Praha. Na hřišti byla znát kvalita /jelikož i my jsme po dlouhé době byli kompletní/ a v prvním poločase to bylo velmi vyrovnané. Soupeř těžil z kvalitní defenzívy a hrozil z brejků. My jsme měli několik dobrých šancí, ale ty jsme neproměnili. Velmi dobře působil brankář soupeře svými jistými zákroky /kdy například zneškodnil individuální akci Ramba, která volala po gólu/. Naše ofenzivnější snažení bylo korunováno gólem Macka, kdy se svým důrazem prosadil ve vápně 1:0. To byl i poločasový stav. Do druhého poločasu jsme nastoupili poněkud nekoncentrovaně a opět po standardní situaci jsme nechali soupeře skórovat 1:1. /po kolikáté již????/ Nic méně gól nás nezlomil a postupně jsme přebrali opětovně režii zápasu do svých a začali se více prosazovat. Po jednom závaru v soupeřově šestnáctce, přišel zbytečný faul soupeře a Rambo penaltu s přehledem proměnil 2:1. I nadále jsme byli aktivnější směrem dopředu a z jedné z vícera pěkných akcí Bíba zvýšil naše vedení na 3:1.                                                                                                                                                                                   Ve velmi dobrém utkání, ke kterému přispěl kvalitní soupeř, jsme zaslouženě zvítězili. 3:1 /1:0/