Kněževes

29.03.2015 18:45

Dnes jsme sehráli první domácí utkání jarní části soutěže, a to s týmem Kněževsi. Zápas měl od začátku jednoznačný průběh a tak mrzí jen zbytečně obdržená branka. Hned z první akce jsme dali gól a vytvářeli si i další slušné příležitosti. A bohužel je opět neproměnili. Nic méně kluci jsou již zas o něco zkušenější a trpělivost přinesla i góly. Poločas skončil 5:1. Do druhého poločasu naskočilo naše mládí a i oni si nevedli špatně. Bylo otázkou, kde se skóre zastaví. A bylo i vidět že si každý chtěl dát gól a to prostě nejde. Pro soupeře to bylo v závěru až kruté. A tak se snad i pan rozhodčí smiloval a zápas ukončil o něco dříve. Stav utkání 10:1 /5:1/ Góly dali postupně Matějka 3x, Krejča 2x, Kovář, Rešl, Marek, Sýkora a Bíba.