Kročehlavy

03.05.2014 14:55

Dnes dostali kluci lekci z frajeřiny. Domácí zápas na podzim jsme totiž jasně vyhráli 10:0 a tak k tomu i dnes přistoupili. Přes veškerá upozornění a varování při předzápasové přípravě, se tak stalo. Podcenění soupeře je vždy cestou do pekel. První poločas byl přesně o tom. Místo abychom gól dali, dostali jsme naprosto zbytečný a soupeře polili živou vodou. A jelikož nám všeobecně důrazný fotbal nesedí, bylo zaděláno na.... Nic méně o poločase jsme si vše vyříkali a druhá půle byla pouze v naší režii. Hned z kraje druhého poločasu jsme vyrovnali a soupeře již nepustili na naší polovinu. Bohužel další šance zmařil dobrý brankář soupeře, anebo naše nepřesnost v zakončení. Během 15 min. mohlo být 1:4, ale bohužel. Přesto jsme šli zásluhou důrazu Macka do vedení 1:2. Vzhledem k průběhu zápasu to ale bylo málo. A to se i v poslední minutě potvrdilo. Jeden z mála průniků na naši polovinu, byl u postraní čáry přerušen až možná zbytečným faulem a po následném centru před naši branku domácí vyrovnali 2:2. Nutno dodat, že gólu předcházel faul domácího hráče, kdy jeho kopačka se objevila až u hlavy našeho obránce, který podvědomě ucukl a on mohl dát gól. Bohužel to asi jediné rozhodčí přehlédl. Na druhou stranu spravedlivý trest za první poločas. Přestože na kdyby se nehraje, ale s výkonem za druhý poločas mohl být výsledek srovnatelný s tím naším domácím.