Nové Strašecí

20.04.2014 16:46

Dnes jsme sehráli utkání s týmem z Nového Strašecí. S týmem, který nás na podzim doma zaskočil a z jasně vyhraného zápasu bylo drama / vzpomínáte? 4:4 (3:1)/. A bohužel podobný scénář se opakoval i teď na jaře. První poločas kluci rozehráli velmi dobře a postupně po hezkých akcích jsme šli v 12 min. do vedení již 2:0. A znovu to vypadalo na lehký průběh, soupeř nevěděl kam dřív skočit a řešil vše dlouhými odkopy. No a jak to tak bývá, další gól jsme nedali a soupeř začal odkopů využívat k překonání naší obrany. Ta po několika zaváháních a nejistém řešení situace nechávala jednomu velmi šikovnému hráči dostatek prostoru a najednou byl v celém týmu chaos. To vyústilo v pokutový kop, který byl nařízen po jednom takovém průniku do našeho vápna. Soupeř penaltu proměnil a chaos pokračoval. Poločas 2:1. Ovšem oproti domácímu zápasu kluci dali na rady v kabině o poločase a v druhé půli to bylo jiné. Bylo jen otázkou času, kdy dáme z několika šancí další gól a uklidníme se. Konečný výsledek 4:1 je pro domácí ještě ,,milostivý". Ve druhém poločase to byl opět velmi dobrý kolektivní výkon, podpořen nadstandardními výkony některých jednotlivců. Mě dnes nejvíce a velmi mile překvapil Martin Sýkora /je vidět že na trénincích dává pozor :-) /