Okresní derby

25.03.2014 14:15

Jarní část soutěže jsme zahájili místním derby na hřišti soupeře FK Hořovicko ve Bzové. Tohoto soupeře jsme ve 2. kole podzimní části soutěže doma porazili /1:0/ a tak měli o to větší důvod nám to vrátit. A také k tomu tak přistoupili. Od úvodu utkání měli jednoznačnou převahu a ta vyústila v jejich vedení 1:0. Další šance přišly vzápětí, ale  naštěstí měli problém s přesností v koncovce. Naše mužstvo v prvním poločase hrozilo jen z brejků, ale bohužel i naše koncovka a finální přihrávka..... Do druhého poločasu jsme vstoupili s větším odhodláním, zpřesnili kombinaci a přihrávku a začali soupeře přehrávat. Bohužel se neujala žádná z mnoha šancí, a tudíž rozhodl výsledek z prvního poločasu. Soupeř byl nervózní a bál se o výsledek a podle toho také vypadala hra. Mnoho osobních soubojů, nakopávané míče, ale soupeř to však zvládli a uhájili si vítězství. Přesto musím kluky pochválit za výkon a předvedenou hru, hlavně ve druhém poločase. Na druhou stranu je nutno dodat, že kdybychom po první půli prohrávali větším rozdílem, nikdo by se nemohl zlobit a obraz hry by byl možná jiný. Soupeř byl v ní jednoznačně lepší. Sice jsme prohráli, ale bylo vidět, že jsme na dobré cestě, protože v konfrontaci se silným soupeřem kluci obstáli. Tak snad mrzí jen zranění Jeryho a Vaška. /snad to bude na příští zápas dobré/