Pokažená nálada s naším béčkem

30.09.2012 10:05

V sobotu jsme se po velmi vydařeném pátečním turnaji podívali jak vypadá druhá strana mince fotbalového umění. Na zápase s naším béčkem se nás sešlo tak akorát a to počítám i hráče, který vlastně nikdy nic nehrál.

Chybělo hned 6 kluků, což se prostě někdy stane, někteří se omluvili na poslední chvíli a někteří vůbec. Jsem tolerantní, vím, že neexistuje jen fotbal, natož na té naší okresní úrovni, ale tohle bylo přeci jen moc absencí. Nicméně to mělo dát šanci klukům, kteří hrají míň, vadí jim, že je střídám častěji. Bohužel to nevyšlo.

Soupeř po hrubé chybě brankáře při rozehře vedle 1:0 a pak přidal i další góly. Jen s velkým štěstím a z ojedinělé šance jsme snížili na 1:4. Po poločase kluci na pár minut zapli a dalo se na hru koukat, jednu z šancí proměnili a mohli dát další góly. Bohužel se to nepovedlo a soupeř přidal další gól, kterým uzavřeli skóre zápasu na 2 : 5.

Na výsledku mi nevadí ani jeho podoba, ani to, že jsme prohráli s kluky o rok či dva mladšími. Oni spolu hrají už několik let v jedné partě. My naopak každý půlrok o nějakého hráče přijdeme a všichni ostatní si na to musí zvykat a musíme hledat dalšího tahouna týmu, který po něm místo zacelí. Už nám takhle uteklo do Berouna více než 10 hráčů. Vadí mi, že nikdo z kluků, ať je velký fotbalista, či teprve ten, který se učí, nezabral, nevyhecoval kamarády k většímu nasazení. To je pro mě zklamání.

Tento zápas musíme vymazat a příště zahrát opravdu lépe. Tentokrát kruté hodnocení jednotlivých kluků naleznete po kliknutí zde.