Přátelák v Sedlčanech

25.05.2011 09:19

Kluci odehráli v úterý večer dlouhý přátelský zápas, který jim dal opravdu zabrat. Odehráli dva zápasy s dvěma týmy 2 x 20 (kombinované týmy 2000-1 a 2001-2) minut a každá dvacetiminutovka byla hodně jiná. Celkové skóre se zastavilo na 3 : 10 (1 : 1, 0 : 1, 2 : 2, 0 : 6)

V první dali rychle gól, ale pak jakoby usnuli. V podstatě nekombinovali, také díky agresivní a kombinační hře soupeře. Ten vyrovnal, ale další gól nepřidal.

V druhé čtvrtině nastooupil další tým Sedlčan a kluci hráli stále stejně ospale, v podstatě se nedostali k ohrožení soupeřovi branky. Ten z množství šancí proměnil nakonec jen jednu.

Z našeho pohledu nejlepší část byla ta třetí, kde kluci začali kombinovat, dařilo se jim zrychlovat hru po křídlech a dostávali se do šancí. Nakonec však další remíze, protože i soupeř hrál dobře a nebezpečně.

V poslední části už měli kluci opravdu dost. Fyzicky už nestíhali a díky tomu dělali větší a větší chyby. Soupeř nás jednoznačně přejel.

Musím říci, že největší chyby, které jsem viděl hodně pramení z nedostatku těžkých zápasů. Když kluci začnou makat, hráli se soupeřem vyrovnaně a kombinačně. Nicméně všechno jim dlouho trvá, tu přidají navíc zbytečnou kličku, jindy zase čekají o chvíli déle s přihrávkou. A pak agresivita na míč. Musíme hru zjednodušit a zlepšit nasazení.

Hodnocení jednotlivých hráčů najdete po kliknutí zde.

Malá douška na závěr o přátelácích v týdnu. Tentokrát jsme trochu ujeli s časem. Kluci těžké zápasy potřebují, je jich málo, ale takhle daleko bohužel v týdnu jezdit nemůžeme. Pak nestihnou přípravu do školy a to musí mít přednost.