Prohra s jediným hráčem

11.09.2012 19:18

Zápas v Hýskově skončil vysokou prohrou 2:9. Až na ten poslední nám všechny góly vstřelil jediný hráč. Ostatní hýskovští v podstatě jen přihlíželi jeho exhibici. A bylo se na co dívat. Víc takových fotbalistů.

Nám se chvíli dařilo jeho útoky zdvojovat a bránit ho. Dokonce jsme měli několik pološancí v úvodu zápasu. Do poločasu se však Hýskov prosadil třikrát, když jsme nebyli důslední. V druhém poločase i vinou zdravotních komplikací dvou hráčů ze základní sestavy se prosadil ještě víckrát. Pochvalu kluci zaslouží za gól z rohu, který vstřelili už několikátý zápas za sebou.

Jinak nevím co k zápasu vlastně dodat, protože hra místy byla i fotbalová. Určitě lepší jak loni. Jedna věc nám chyběla - důraz v útoku. Na tom musíme zapracovat. A pak samozřejmě vůle, výdrž a koncentrace. Kdyby vydrželi soustředění bránit nejlepšího hráče soupeře, vše by vypadalo trochu jinak.

Individuální hodnocení naleznete po kliknutí zde.