První jarní zápas - SK Rakovník

22.03.2015 13:55

Dnes jsme sehráli v Rakovníku s místním SK první jarní mistrovský zápas. Jeli jsme k soupeři, se kterým jsme doma prohráli a tak i kluci měli stále trochu respektu. Nic méně splnění mých pokynů, rad a velké nasazení a odhodlání nechat na hřišti vše, nás až do závěrečného hvizdu rozhodčího nechávalo v naději na zisk bodů. Soupeř byl silově i rychlostně velmi dobře připravený a tak jen důsledná hra měla šanci na úspěch. Kluci hráli zodpovědně a pokoušeli se o rychlý přechod do útoku. Bohužel finální fáze byl asi jediný problém. Ale ten nejdůležitější. Až když jsme chvilku hráli o deseti soupeř toho dokázal využít a na sklonku první půle vsítil gól. 1:0. V druhém poločase začali být kluci trochu netrpělivý a málem přišlo potrestání. Ale opět zodpovědnost byla dnes ctnost. Nepodařilo se nám sice vsítit alespoň vyrovnávací gól, ale mě nezbývalo nic jiného než kluky pochválit. Všechny. I takový je fotbal, ale když se na hřišti odevzdá maximum.......