SK Slaný

27.09.2014 14:25

Dnes jsme sehráli velmi povedené utkání na půdě soupeře ve Slaném, kde se nám dosud moc nedařilo a tak jsme to chtěli změnit. Bohužel se nám trochu rozsypala sestava a tak i z mé strany byl zápas v očekávání. Naštěstí se někteří kluci dali do kupy. Možná se zase opakuji, ale zápas začal v naší režii a do 8. minuty jsme měli dvě velké šance, ale zase nedali. Pak se hra vyrovnala a soupeř začal být aktivní. Nastřeli i tyč, ale gól jsme dali my. Po centru z pravé strany šel důrazně Bíba do souboje s brankářem a uspěl 0:1. Nadále to byl vcelku vyrovnaný duel, kdy se hra přelévala ze strany na stranu. Mírný tlak a více ze hry jsme začali mít a ke konci poločasu, kdy jsme přidali  Krejčím druhý gól 0:2. To byl i poločasový výsledek. Za první poločas jsem neměl co klukům vysloveně vytknout. Vstup do druhé půle se vydařil ale soupeři, kdy jsme byli až moc pasivní a ztráceli zbytečně míče. A to se také brzy projevilo snížením na 1:2, kdy soupeř využil naší liknavosti v rozehrávce. Po té jsme začali více běhat a snažili se vrátit ke hře z prvního poločasu. A za to jsme byli odměněni gólem Bíby, který krásnou křížnou střelou z pravé strany vápna nedal brankáři šanci 1:3. Pak měl ještě 100% šanci Matějka, ale brankář mu ji včasným vyběhnutím zhatil a míč skončil nad břevnem. Domácí pak vrhli vše do útoku a odměnou jim byl korigující gól na 2:3 v poslední minutě zápasu, kdy po nedůrazu ve středu pole jsme nechali domácího hráče ze středu vápna pohodlně zakončit. S domácími trenéry jsem se shodl, že to byl kvalitní zápas z obou stran, kde nehrálo jen jedno mužstvo. Dle průběhu utkání si myslím, že naše vítězství je zasloužené, že o ten gól jsme hlavně v prvním poločase byli lepší.