Slaný

31.05.2014 15:31

Tak jsme dnes odehráli poslední mistrovské utkání tohoto ročníku. Na půdě celku Slaný. Zápas se odehrál v pěkném počasí na pěkném novém hřišti v areálu SK Slaný. Bohužel ani na poslední zápas sezóny jsme se nesešli všichni pohromadě. A pro některé za SŽ naposledy doopravdy. Nic méně k zápasu. Hrál se oboustranně uvolněný a v celku pohledný fotbal. Do 20 min. naprosto vyrovnaný. Pak jsme si ale vlastní chybou řekli o gól a do poločasu po opětovném nedorozumnění i o druhý. Chybí nám větší agresivita a chtít podstoupit souboj o míč. Jinak umíráme na krásu. Poločas 2:0. V druhém poločase jsem dal větší prostor těm mladším a vůbec si nevedli špatně. I kluci z mladších žáků hráli bez respektu k staršímu a fyzicky lépe vybavenému soupeři a ač jej neudolali fyzicky, fotbalově to bylo velmi slušné. Ale ani ti mladší se nevyvarovali zbytečných chyb a v závěru obdrželi dvě branky. Konečný výsledek je až neodpovídající průběhu, ale když nedáme gól......    Slaný - KD 4:0 /2:0/