Slavia V. Borek

14.09.2014 14:23

Dnes jsme sehráli další mistrovské utkání venku, na půdě Slavie V. Borek. Utkání mělo ,,bohužel" opět jednoznačný průběh. V prvních minutách se sice kluci na hřišti hledali, ale od 10 min. bylo na hřišti takřka jedno mužstvo. Soupeř měl na hřišti několik menších kluků /r.2001/2002/ a bylo to znát. V brance měl ale výborného gólmana. Ten si hlavně v prvním poločase slušně zachytal a držel domácí nad vodou. Šance Krejčího, Sýkory, Bíby a Svobody volaly po gólu. Ten přišel po centru z pravé strany a teči Kováře na přední tyči. Do poločasu jsme vstřelili ještě druhý gól a to tentokráte dostal pas do levé strany Krejčí, nahrál na malé vápno Novákovi a ten z první uklidil míč do branky. Poločas 0:2. V druhém poločase šlo jen o to, kolik gólů přidáme. Hrálo se prakticky jen na polovině soupeře. A tak se postupně prosadil Sýkora, Kovář, Bíba a Matějka. Ten dal s Kovářem po dvou brankách. A hlavně vstřelil nejhezčí gól utkání. Po levé straně zatáhl Krejčí míč k šestnáctce, posunul na střed Sýkorovi a ten jej předložil nabíhajícímu Matějkovi, který krásnou střelou zpoza vápna trefil pravý horní růžek branky. Vyhráli jsme, tak musím být spokojen, ALE.... chyb by se našlo dost. Uvidíme co další soupeři. Konečný stav 0:7 je ještě k soupeři milostivý. Tolik opět neproměněných šancí nás v dalších zápasech může mrzet.