Velký Borek

12.04.2015 13:37

V neděli jsme sehráli další domácí mistrovské utkání, a to s týmem Slávia V. Borek. Na podzim jsme soupeře na jeho půdě jednoznačně přehráli a tak jsem měl obavy, aby to nebylo podobné jako minulý týden v Pavlíkově. Kluci šli do zápasu s jasnými pokyny a tentokrát to bylo v prvním poločase znát. Bylo vidět, že si jdou zahrát fotbal. Byl tam pohyb, hra na dva, tři doteky. Jen přesnější finálka a zakončení trochu vázlo. Nutno dodat že to bylo způsobeno i hrou soupeře, který se za první poločas dostal jen výjimečně na naší polovinu. Tentokrát byla hra z mého pohledu dobrá. A to, i když jsme dali ve 2 minutě gól. /Bíba 1:0/ Obraz hry se nezměnil, šance střídali šance, které volali po gólu, ale klid ve finální fázi tomu chyběl. Nic méně nejprve Kovář dal v 10 min. na 2:0 a Krejča v 16 min. na 3:0 a po té se ve 29 min. trefil opět Bíba a o 3 minutky potom dal ,,konečně“ gól i Tůma, šlo se do kabin za stavu 5:0. Do druhého poločasu nastoupili i ostatní kluci a nebylo to skoro vůbec znát. I oni si vedli dobře a skóre postupně navýšili Krejča, Sýkora a 2x Marek. /9:0/ Mě těší opět více než výsledek, že se zapojili všichni kluci. Opět ale musím, jako již v předešlých zápasech, bohužel konstatovat, že fotbalově šlo o úplně jiný zápas, než které jsme podstoupili v rámci zimní přípravy.