Velvary

05.10.2014 12:39

Dnes jsme sehráli další mistrovské domácí utkání a to s tradičním soupeřem z Velvar. Co k dnešnímu utkání říci? Zápas blbec? Jak se to vezme. Jako již tradičně velmi dobrý úvod zápasu. Rychle akce střídali jedna druhou. A kdybychom do 13 minuty vedli dva nula, asi by se nikdo nedivil. ALE? Pak mě z neznámého důvodu jsme přenechali iniciativu soupeři, zalezli na vlastní polovinu a staticky čekali, co bude. A bylo, ztratili jsme jistotu, všude byli pozdě a z toho se pomalu klubaly šance soupeře. První dvě ještě dobře vyřešil náš brankář, Ale pak se z poza vápna krásně trefil hostující hráč 0:1. No a pak si dal Kovář ,,krásného" vlastňáka a šlo se do kabin 0:2. Hlavy dolů a.... V kabině jsme si řekli, co a jak a vstup do druhé půle se nám opět vydařil. Jenže ani ze 100% šancí nedáme gól. A když na vlastní půlce vytvořil první chybu Černý a poslal do brejku soupeře, který ji na rozdíl od nás hned proměnil, bylo to 0:3. V zápětí opět po nepřesné rozehrávce a zbytečné ztrátě šel soupeř do dalšího brejku. Ten jsme odvrátili na roh, ale standartku jsme si vůbec nepohlídali a nechali tři hráče soupeře pohodlně zakončit 0:4. Na tomto gólu se snad jedinou chybou podílel i brankář Kovařík, který centr podběhl. Nic méně neobsazení hráčů ve vlastním vápně, to je…!!! I Nadále jsme se snažili s výsledkem něco udělat a také se nám podařilo snížit po jedné z rychlých akcí 1:4. I potom jsme byli aktivnější, ale nedali jsme góly. A soupeř trestal naše chyby v rozehrávce. Po opětovně, zbytečně odevzdaném míči a rychlém brejku zvýšil soupeř již na 1:5. Což byl i konečný výsledek.

I trenér hostů byl z výsledku překvapen. A to hlavně po úvodu utkání. My jsme hráli, měli šance, ale soupeř byl produktivní a trestal naše chyby. S tímto naivním výkonem nemůžu být vůbec spokojený. Po velmi dobrém utkání ve Slaném, přišel trest. Doufám, že si někteří uvědomí, že fotbal je o něčem jiném. V týdnu jim to velmi rád připomenu