Velvary

03.05.2015 14:36

Dnes jsme sehráli mistrovské utkání na půdě soupeře z Velvar. Na podzim jsme doma spíše smolně, ale podlehli. O to víc jsme chtěli soupeři tuto porážku vrátit. Zápas začal v naší režii a již ve druhé minutě kluci předvedli krásnou akci a Jirka Rešl si po minulém nešťastném zápase spravil chuť. 0:1. A hned vzápětí mohlo být dva. Pak však jsme vyrobili v 8min. obdobnou hrubku jako před týdnem doma a bylo 1:1. Od této chvíle jsme začali ztrácet. I když i tak jsme měli několik slibných šancí. Ale neřešili jsme je dobře. Zbrkle, bez důrazu. A i soupeř se činil a jen velmi dobré zákroky brankáře nás uchránili od změny skóre. A tak se šlo do kabin za spravedlivého nerozhodného stavu. Ovšem co se dělo druhý poločas, to nevím jak okomentovat. NEJHORŠÍ VÝKON jara a jeden z nejhorších výkonů vůbec. Ale našli se i světlé výjimky. Jenže aby hráli na 100% jen 4-5 kluků, to je ve fotbale málo. Ať si každý z nich sáhne do svědomý, co dnes pro ostatní na hřišti, pro tým odevzdal. Zaslouženě jsme ve druhém poločase prohráli. Soupeř chtěl na rozdíl od nás vyhrát, bojoval, byl důrazný a snažil se. My?? Slečinky na výletě.