Začátek nové sezóny

31.08.2014 21:08

Dnes jsme sehráli první mistrovské utkání v nové sezóně. Na hřišti nováčka SK Kněževes jsme předvedli velmi dobrý výkon. Od první minuty jsme měli zápas pod kontrolou a kluci jej až na výjimky nepustili na naší polovinu. Jenže v jejich brance stál gólman, kterého jsem v této soutěži ještě neviděl a šance Bíby, Křivánka, Kováře, Svobody či Sýkory a hlavně nádherně kopnutý trestňák Krejči vždy i se štěstím zlikvidoval. Soupeř měl až ke konci poločasu jednu vážnější šanci, se kterou si zase poradil Kovařík. A když již Krejčí výborného gólmana překonal, rozhodčí odpískala ofsajd. Do kabin se tedy šlo za stavu 0:0. V kabině jsem kluky nabádal k trpělivosti a ta se nám ve druhém poločase vyplatila. Po krásné akci proměnil a odemkl soupeřovu branku Rešl. Druhý gól zařídil svým důrazem Sýkora. Třetí gól po akci Bíba Svoboda dal druhý jmenovaný a třetí přidal ,,konečně" i sám Bíba. Kluky nelze nic, než pochválit.