ZL Motorlet

11.01.2014 13:10

dne 11.1.2014 od 10.00 hod. jsme sehráli první utkání v Novém roce na Motorletu v rámci zimní ligy starších žáků. Dnes nás čekal těžký soupeř z Kolína /účastník žákovské ligy/. K milému překvapení jsme byli velmi zdatným soupeřem a šli jsme i do vedení 1.0. První půle byla z naší strany velmi dobrá a kluci splninili, takřka veškeré pokyny do puntíku. Soupeři se podařilo do půle vyrovnat a stav byl tedy v poločase 1.1. Do druhé půle jsme udělali vynucené i nevynucené změny. Od toho i tato příprava je. A šanci dostal i proti tak silnému soupeři mladý brankář Kovařík. A nevedl si vůbec špatně. V kontextu s konečným výsledkem se toto hodnocení může zdát zvláštní. ALE... Soupeř na nás od začátku druhé půle ,,vlétl" a než jsme se stačili po provedených změnách sladit, ujal se soupeř vedení 1:2. My jsme vycházeli ze zabezpečené a koordinované obrany a z jedné rychlé akce dal Macek nádherný gól 2:2. Ale pak!!!! Potom nám prostě došli baterky a nebylo kde brát - čož jsme předpokládali. Bylo to jen otázkou času jak dlouho toto tempo fyzicky vydržíme. Pak se projevila větší zkušenost, ale hlavně drzost a sebedůvěra soupeře a došlo k potrestání našich chyb, které logicky z únavy vyplynuli. Konečný výsledek je až krutý, ale i přesto jsme spokojeni. Kr. Dvůr - Kolín 2:6 /1:1/