Dvě vítězství na závěr zimní přípravy

05.03.2012 18:49

Závěr zimní přípravy se výsledkově povedl. Dva zápasy, dvě vítězství. Nejprve v zimní lize s pražským Suchdolem a v pondělí navečer v přáteláku s Berounem B. Jak tedy zápasy vypadaly?

FK Králův Dvůr - Suchdol 3 : 1

Do zápasu kluci vlítli tak, jak jsme po nich chtěli. Kombinovali po zemi, uvolňovali se a byli v pohybu. Velký pokrok. Soupeř nestačil a brzy dostal první gól, právě díky tlaku, který jsme vytvořili. Poté kluci zjistili, že mohou se soupeřem hrát více než vyrovnanou partii a hra se zkazila. Každý si chtěl dát gól a nebýt velmi zodpovědného výkonu obrany a brankáře, asi bychom nevyhráli. Soupeř i díky našemu štěstí jen srovnal, ale do vedení se nedostal. V druhé půli kluci začali zase hrát kombinačně, což vyústilo ve spoustu šancí, ale pouze dva góly. Pak už zase míč lítal hodně ve vzduchu a hra neměla řád. 

FK Králův Dvůr - ČL-U Beroun B 6 : 4

Soupeř nastoupil v kombinované sestavě hráčů ligového výběru, hlavně širšího kádru, ale také s hráči ročníku 2002. Kluci se ze začátku zápasu moc nesoustředěli, ale když hráli, co jsme se domluvili, dalo se na hru koukat. Některé akce už vypadaly i fotbalově. I když musí jich být mnohem více. Mile mě potěšilo velmi kvalitní zahrávání rohů a chytré přihrávky ze středu hřiště. Výsledek není důležitý, ale kluky vítězství určitě potěšilo a navnadilo do okresního přeboru.

Hodnocení kluků v jednotlivých zápasech najde te po kliknutí zde.

—————

Zpět