Finálová skupina okresního přeboru začala

07.04.2011 10:36

V neděli za krásného skoro letního počasí jsme odehráli první z pěti turnajů finálové skupiny okresního přeboru. Všechny soupeře moc dobře známe, takže všichni očekávali snadné vítězství. To se víceméně splnilo, ale béčku Berouna (2001) se podařilo ukrást nám dva body remízou.

Pořád si trochu stěžuju, že nám podobný turnaj nic nedá. Víceméně je to pravda, protože kluky méně vyhraní či mladší soupeři nenutí ke hře v rychlosti, naopak je dělají pohodlnými. Nicméně tenhle poslední turnaj si zaslouží kluci pochvalu - nasazení bylo příkladné a především naši mladší hráči předvedli výkony ze kterých mám radost. Ti starší se však nedali zahanbit. Individuální hodnocení kluků najdete zde. Dál musíme pracovat především na individuálních dovednostech a práci v rychlosti a tlaku.

Jak šel turnaj...

FK Králův Dvůr - ČL-U Beroun C  8 : 0

Soupeř měl dva brejky, které nedokázal zakončit, naopak naši kluci se pak dostali do tempa a o dva roky mladší soupeře přehráli poměrně jednoznačně.

FK Králův Dvůr - ČL-U Beroun A 8 : 0

Zápas s prvním týmem Berouna byl snad ještě jednoznačnější a to i přesto, že šlo o stejně staré kluky. Soupeř v podstatě neměl šanci.

FK Králův Dvůr - FK Stejstav Hýskov 4 : 0

Vítěz druhé skupiny zvolil velmi defenzivní taktiku. V podstatě 6 hráčů stálo ve vápně a bránilo. I pro takové zápasy je třeba stále pracovat na kombinaci, přesné rozehrávce a kvalitní střelbě.

FK Králův Dvůr - ČL-U Beroun B 2 : 2

Výsledek úplně neodpovídá dění na hřišti, ale ztráta bodů vznikla především v koncovce. Ve většině šancí kluci nepřekonali soupeřova brankáře - buď proto, že ho trefili a nebo se gólman vytáhl s dobrým zákrokem. Soupeř nepřestal bojovat i když prohrával o dva góly a nakonec těsně před koncem srovnal střelou z přímého kopu.

Poř. Tým Z V R P Skóre B
1. FK Králův Dvůr 4 3 1 0 22 : 2 10
2. ČL-U Beroun C 4 2 1 1 11 : 10 9
3. ČL-U Beroun B 4 2 1 1 9 : 5 7
4. ČL-U Beroun A 4 1 0 3 4 : 19 3
5. FK Stejstav Hýskov 4 0 0 4 2 : 12 0

—————

Zpět