Hodnocení podzimní části

27.11.2010 16:00

Už třetím rokem jsme novou sezónu začínali týdenním soustředěním v Rakovicích. Personál o nás opět skvěle pečoval, za to jim ještě jednou děkujeme. Tréninkové jednotky probíhaly na nedalekém hřišti v Čimelicích, kde perfektně připravené hřiště pomohlo k dobře probíhající přípravě. V podstatě kompletní tým, kde chyběl jen Martin Pavlík, pracoval na technice i fyzické připravenosti. První zápas odehráli kluci proti píseckému týmu. Prohráli o 3 góly, ale trenér byl s hrou spokojen.

Po návratu ze soustředění a krátkém volnu se kluci připravovali třikrát týdně a sehráli několik turnajů. Hned ten první byl obrovským propadákem, což ale klukům pomohlo, aby se začali na zápasy a tréninky více soustředit. V okresních turnajích ztratily ve 20 zápasech dva body za jedinou remízu, jinak v podstatě neměli soupeře a vyhráli svou podzimní skupiny.

Nicméně další výlet za kvalitními soupeři byl opět propadákem. Odevzdané výkony bez náboje a v podstatě ve všech zápasech o třídu horší výkon než soupeři. Chybí agresivita, individuální technika a chuť se rvát o vítězství. Což na jednu stranu je samozřejmě o psychice, ale také o dostatku kvalitních a těžkých zápasů, které nám na podzim chyběly.

V zimní přípravě nás čekají dva turnaje - Milovice a domácí vánoční turnaj. Jinak se budeme soustředit na zápasy zimní ligy v Praze, která se nám loni velmi osvědčila. Úplně vynecháme turnaje na parketách, kromě zimního okresního přeboru v Berouně.

Z týmu nás opustili hned na začátku čtyři kluci, kteří přešli do mladších žáků - Kuba Bělohlávěk, Michal Falc, Vašek Mencl a Radek Novák. Kromě starších kluků tým opustil Matěj Fajt (do Berouna, kde pak asi s fotbalem úplně skončil), Martin Pavlík (do Berouna, kde se mu začalo dařit - z toho máme radost) a Honzík Urban (s fotbalem skončil). Naopak se k nám přidali dva Danové - Černý a Doubrava. I co se týče příspěvků je letošní rok mnohem lepší jako loňský a všichni kluci již mají příspěvky a další platby zaplacené až do konce roku.

Na závěr poděkování, které patří rodičům, kteří při organizaci chodu našeho týmu významnou měrou pomáhají. Nálada mezi nimi je často lepší, než předvedené výkony, což klukům určitě pomáhá se přes porážky přenést a fotbale se především bavit!

Podzim 2010/2011 Z V R P Skóre
FK Králův Dvůr - st. přípravka 2000 52 36 3 13 201 : 78

 Individuální hodnocení kluků najdete zde a jejich tréninkovou docházku pak zde. Hodnocení z loňské sezóny najdete zde.

—————

Zpět