I třetí turnaj přeboru vítězně

04.05.2011 09:37

V posledním turnaji na umělce v Berouně (konečně!) kluci opět vyhráli. Nemá smysl ani moc znovu rozebírat výsledky, ale pořád si musíme opakovat, že především nesmí přistoupit na hru soupeře. Pak hra nemá spád, a v podstatě se na ní nedá koukat. Individuálním nasazením se turnaj podařil především našim mladším - hodnocení kluků naleznete po kliknutí zde.

FK Králův Dvůr - Hýskov 2 : 0

I tentokrát se kluci z Hýskova (i tuším jedna slečna) soustředili hlavně na bránění. Doplnili je však větší hráči, kteří minule chyběli. Tím pádem to nebylo tak urputné jako minule a soupeř i několikrát zahrozil.

FK Králův Dvůr - ČL-U Beroun A 8 : 1

Další utkání s tímto soupeřem přineslo snad jedinou zajímavou chvilku, kdy jsme si v podstatě dali vlastní gól. Obránce přihrával brankáři, který si myslel, že je míč za postranní čárou, takže přestal hrát, toho využil soupeř a pohotově dokopl míč do branky. Pak už vše jelo ve starých kolejích.

FK Králův Dvůr - ČL-U Beroun C 3 : 0

Nejmladší berounští kluci se po dvou nepříliš dobře odehraných turnajích dali dohromady a trochu nás pozlobili. Kluci proti těmto menším moc hrát neumějí, jakoby si předem byli jisti výhrou hrají v polovičním tempu. Srdnatě bojující soupeř díky tomu dokonce nastřelil břevno a neproměnil velmi gólovou šanci z brejků. 

FK Králův Dvůr - ČL-U Beroun B 2 : 0

Berounské béčko odehrálo špatný turnaj, ale na zápase s námi to nebylo vidět. V prvním poločase byla hra vyrovnaná, ale soupeř se v podstatě nedostal k zakončení. Jako už tradičně byli naši kluci trpěliví, potrestali chybu lvíčat a ti pak už trochu odpadli a převaha cábelíků byla znatelnější.

Poř. Tým V R P Skóre Body
1. FK Králův Dvůr 4 0 0 15 : 1 12
2. ČL-U Beroun C 3 0 1 7 : 5 9
3. FK Stejstav Hýskov 2 0 2 9 : 4 6
4. ČL-U Beroun B 0 1 3 2 : 10 1
5. ČL-U Beroun A 0 0 4 3 : 16 1

Celkovou tabulku okresního přeboru najdete nově po kliknutí zde.

—————

Zpět