Jeden bod ze dvou zápasů uzavřel okresní přebor

28.10.2011 14:59

Poslední zápas v podzimní části okresního přeboru odehráli oba naše týmy. Závěrečné zápasy moc nevyšli Áčku a díky další remíze budou přezimovat na 3. místě tabulky. Béčko jde herně nahoru, ale výsledky tomu zatím tolik nenasvědčují, další porážka je čekala v Loděnici.

Áčko - Hýskov/Chyňava 1 : 1

Starý známý soupeř s předloňské sezóny nám vždy dělal problémy. Kluci sice rychle vedli, ale nic dalšího do brány nespadlo, přestože závěr zápasu branku hostí ostřelovali. Bohužel ji pořádně netrefili a tak odjeli z Hýskova pouze s bodem. Uvidíme jak se bude pokračovat na jaře, protože většina hráčů z Áčka odchází na půl roku hostovat do Berouna. Tak jim držme palce, ať se jim tam daří!

Loděnice - Béčko 6 : 0

Opět povedený první poločas a dobrý výkon. Nezvykle jsme změnili rozestavení na 3 - 3 - 1, takže většina kluků hrála na postech, které předtím nezkusila. Už třetí zápas za sebou podržel gólman, a tak po půli byl stav pouze 1 : 0. V druhé půli už jsme se opět sesypali, a soupeř přidal snadno dalších pět gólů. Přes zimu zapracujeme a uvidíme jak se nám vydaří odvety.

Individuální hodnocení najdete po kliknutí zde.