Kluci vyhráli zimní okresní přebor

19.12.2011 08:34

V neděli kluci v podstatě obhájili loňské vítězství v zimním okresním přeboru (i když loni šlo o přípravky) a symbolicky se tak krásně rozloučili s cábelíky. Je třeba říct, že předváděli opravdu moc hezký fotbal, společně s Hořovickem byli nejfotbalovějším týmem na turnaji. Díky dobrému výkonu celého týmu jsme získali i cenu nejlepšího střelce a podle mého názoru jsme měli i dva nejlepší hráče. Kromě toho klukům přálo štěstí. Jak tedy šel turnaj...

FK Králův Dvůr - Hýskov/Chyňava 1 : 1

Hýskov byl vždycky soupeř, s kterým se nám nehraje dobře, nechybí jim zarputilost, jsou fyzicky větší a přesto fotbaloví. Kluci i vedli, ale nakonec soupeř srovnal a zápas skončil spravedlivou remízou.

FK Králův Dvůr - SK Tlustice 3 : 1

Nejméně vyhraný tým na turnaji kluci přehráli, ale nedokázali dát více gólů.

FK Králův Dvůr - FK Komárov 2 : 0

Proti zřejmě nejurostlejšímu týmu nastoupili naši kluci beze strachu a soupeře hodně zlobili a v podstatě mu nedovolili (až na výjimky) ohrozit vlastní branku. Rychle jsme vedli. Díky neukázněnosti hráčů Komárova, kteří zbytečně faulovali mimo hru pak kluci náskok zvýšili po proměněné penaltě. Tu brankář téměř chytil, ale rozhodčí gól uznal. Tímto zápase postoupili kluci z prvního místa ve skupině do semifinále.

FK Králův Dvůr - FK Hořovicko 1 : 1

Tento zápas byl asi předčasným finále. Pěkný oboustranný fotbal, vyrovnaný. Subjektivně viděno z naší strany se zdálo, že naši mají přeci jen trochu navrch. Mimo jiné proto, že soupeř byl o rok mladší. Celý zápas malí cábelíci vedli, ale chvíli před koncem po individuální chybě hořovičtí srovnali. O postupu rozhodovali penalty ve kterých naši kluci byli úspěšnější.

FK Králův Dvůr - Hýskov/Chyňava 0 : 0

Finále probíhalo úplně stejně jako první zápas turnaje. Přetlačování jestli vyhraje techničtější nebo silnější tým. Ani jeden tým nedokázal dát gól, protože cábelíci chvíli před koncem neproměnili penaltu ani přesto, že ji rozhodčí nechal opakovat. V penaltách opět byli úspěšnější naši kluci a díky tomu získali pohár pro vítěze zimního okresního přeboru.

Individuální hodnocení jednotlivých hráčů najdete po kliknutí zde.

Velké poděkování

Tento turnaj zároveň byl pro většinu kluků, kteří nastoupili symbolickou tečkou za pěti roky v dresu Cábelíků. Od jara je čeká nová výzva v ligovém Berouně a moc jim držím palce, aby se zlepšovali dál a fotbal je hlavně bavil. I včera bylo vidět, co jim dá pár měsíců náročnějších tréninků a těžších zápasů. Štěstí a úspěch přejeme i trérovi Jirkovi, ať s klukama dosáhne podobné úspěchy jako v Králově Dvoře. Tady získal dva tituly halového přeborníka okresu a jeden venkovní.

Honzo, Filipe, Tomáši, Matěji, Dušane, Jirko a trenére, děkujeme!


 


  

—————

Zpět