Kraj se nepovedl - srážka s realitou

22.06.2011 10:24

Na krajském finále jsme si vyžrali pohár hořkosti do dna. Vlastně poprvé za 4 roky, co kluci hrají fotbal skončili poslední na nějakém turnaji. A víceméně zaslouženě. Až na pár světlých okamžiků se nám nedařilo nic.

Chyběla rychlost ve hře, chyběla rozvaha a další dovednosti, které dělají fotbal fotbalem. Není to vina kluků, ale především toho, že rok nehráli téměř žádný těžký zápas (až na zimní ligu a dva turnaje na podzim). Příští rok tedy musíme hledat více těžkých soupeřů a turnajů - ne těch nejtěžších, ale těch s kterými nám zápas něco dá - řekněme krajská úroveň.

Ale jak šel turnaj

FK Králův Dvůr - SK Kladno 1 : 3

Možná nejvydařenější zápas na turnaji. Soupeře kluci zaskočili hodně aktivní hrou a během chvíle vedli. Pak se Kladno začalo otřepávat a tlačit nás, přesto byly šance na obou stranách. Těsně před půlkou po individuální chybě soupeř vyrovnal a po přestávce v podstatě ze stejné situace přidal druhý gól. Ke konci jsme ještě dostali třetí a zápas skončil. Přesto kluci dostali pochvalu za svou hru.

FK Králův Dvůr - FK Kolín A 2 : 3

Vyrovnaný zápas. Mohli jsme i vyhrát, ale soupeř šel za výsledkem hladověji než my.

FK Králův Dvůr - FK Luštěnice 1 : 2

Chybělo opět víc hladu po výhře a soupeř i se štěstím vyhrál.

FK Králův Dvůr - Povltavská FA 0 : 7

Výsledek jasně vypovídá o tom, jak to na hřišti vypadalo, a to nám brankář ještě dost dalších gólů zachránil.

FK Králův Dvůr - Sparta Kutná Hora 0 : 8

V laufu hrající soupeř v podstatě ani nezaznamenal naší přítomnost na hřišti. Jednoznačné.

FK Králův Dvůr - Polaban Nymburk 2 : 3

Až na začátek zápasu s Kladnem asi jediné utkání ve kterém jsme měli převahu. Bohužel to nestačilo, neproměnili jsme několik šancí a těsně před koncem po chybě v obraně soupeř dal vítězný gól.

Individuální hodnocení najdete jako vždy po kliknutí zde.

—————

Zpět