Na domácím turnaji výhra

08.05.2011 12:58

Kluci odehráli předposlední turnaj finálové skupiny okresního přeboru v domácím prostředí. Tentokrát se jim herně tolik nedařilo, i když opět vyhráli. Posledním zápasem s nejmladším týmem skupiny si však poměrně dobré výkony hodně pokazili. Známky za jejich individuální výkony najdete po kliknutí zde. Ale jak šla tedy hra...

FK Králův Dvůr - ČL-U Beroun A 3 : 0

Jednoznačný zápas, jen se klukům nedařilo proměnit více šancí. Tentokrát se berounským podařilo i dvakrát zaútočit.

FK Králův Dvůr - ČL-U Beroun B 4 : 1

Cábelíci nevstoupili do zápasu nejlépe a poměrně rychle prohrávali. Hlavu však nesklopili a po poločase zápas obrátili. Opět výsledek vypadá jasnější než hra na hřišti. Kluci z Berouna jakoby měli nějaký komplex.

FK Králův Dvůr - Hýskov 2 : 0

Příjemné překvapení posledních tří turnajů Hýskov tentokrát moc nezlobil a soustředil se opět jen na bránění. Kluci v každém z poločasů dali jeden gól a zápas si pohlídali.

FK Králův Dvůr - ČL-U Beroun 1 : 1

Minulý týden jsem psal, že jsme bez problémů malá lvíčata porazili, i přesto, že měli několik šancí. Tentokrát to bylo horší. Soupeř dokázal na naše kluky zatlačit, ti to nečekali a inkasovali gól. I po něm však nátlaková hra pokračovala a nám se nedařila rozehra. Štastnou střelou z dálky přišlo vyrovnání, ale to bylo tak vše. Velmi nezasloužená remíza. Kluci zápas odehráli hodně špatně a je potřeba na něj zapomenout a stejné chyby neopakovat. Gratulace soupeři.

Poř. Tým V R P Skóre Body
1. FK Králův Dvůr 3 1 0 10 : 2 10
2. FK Stejstav Hýskov 2 1 1 5 : 3 7
3. ČL-U Beroun B 2 0 2 9 : 6 6
4. ČL-U Beroun C 1 2 2 5 : 6 5
5. ČL-U Beroun A 0 0 4 1 : 13 0

Celkovou tabulku okresního přeboru najdete po kliknutí zde.

—————

Zpět