Opět poloviční úspěch v přeboru

19.09.2011 07:48

V sobotu odehráli oba týmy své zápasy v okresním přeboru. Áčko získalo další výhru, Béčko na soupeře nestačilo.

Béčko - Rudná 0 : 14

Kluci podruhé prohráli, což vůbec nevadí. Horší je, že první poločas byl strašidelný přístupem hráčů. Kluci, především někteří, vůbec neplnili pokyny, které měli. Tím to velmi soupeřům usnadnili. I druhou půlku jsme výrazně prohráli (0 : 5), ale po změnách v sestavě byl přístup mnohem lepší. Snažili se, bojovali. S takovým přístupem mohou růst. Nejde o chyby, těch budeme dělat ještě dlouho hodně, ale o snahu se lepšit a vnímat pokyny trenéra.

Áčko - Zadní Třebaň 12 : 0

Naprosto zbytečný zápas. Soupeř přijel pouze v sedmi, navíc doplněn dvěma hráči ročníku 2005. Po pár minutách bylo hotovo a kluci zápas odchodili. Nemůžeme jim nic vyčíst, protožo takové zápasy nemohou bavit ani je, ani soupeře.

Individuální hodnocení jednotlivých hráčů opět najdete po kliknutí zde.