Páté místo na krásném turnaji v Kolovratech

21.06.2010 21:15

Poslední turnaj před letní přestávkou odehráli kluci v Kolovratech. Skvěle zorganizovaný turnaj a nám neznámí soupeři byli příjemnou tečkou za sezónou. Kluci postupně odehráli pět zápasů a až na výbuch v jednom z nich předvedli sympatický výkon - individuální hodnocení zde. Základní skupina ve které nastoupil kluci byla evidentně těžší, což bylo moc dobře, protože jsme měli šanci hrát více vyrovnaných zápasů. Ale pěkně popořadě...

FK Králův Dvůr - Sokol Kolovraty 0 : 0

Možná byli kluci o něco málo lepší, ale byl to zápas velmi vyrovnaný. Hned v prvních vteřinách jsme velmi vydařenou střelou ohrozili soupeřovu branku, ale brankář domácích skvěle zasáhl. Ne nadarmo byl později vyhlášen nejlepším brankářem turnaje. Pak už se hrálo hlavně v poli a ani jeden z týmů nedokázal ohrozit branku. 

FK Králův Dvůr - Junior Praha 3 : 0

Kluci soupeře přitlačili a dali rychle gól. Pak už vcelku kontrolovali zápas. Soupeř přesto bojoval velmi srdnatě a dovolil našim hráčům vstřelit už jen dvě branky.

FK Králův Dvůr - Slavoj Velké Popovice 1 : 0

Utkání sice vypadalo, že máme velkou převahu, ale soupeř bránil a dlouho jsme nemohli vstřelit gól. Nakonec se to podařilo, ale soupeř se nevzdal a těsně před koncem střílel trestný kop. Ten se podařilo našemu gólmanovi dobře chytit a zápas skončil našim těsným vítězstvím.

FK Králův Dvůr - Sokol Řepy 1 : 5

Z počátku vyrovnaný zápas se soupeřem, který měl v kádru skvělého gólmana (i když staršího) a také útočníka, se brzy proměnil v debakl. První gól po zaváhání brankáře a trochu se štěstím kluky položil a už nedokázali moc bojovat. Zápas o postup do finále se tak proměnil v jedinou porážku v turnaji. Vítěz utkání pak slavil vítězství v celém turnaji.

FK Králův Dvůr - ABC Braník 3 : 2

V zápase o 5. místo nastoupil soupeř s výběrem ročníku 2001, ale přesto šlo o velmi vyrovnané utkání. Štěstí však stálo na straně našich kluků, kteří sice dali první gól, ale pak prohrávali. Dvě střely z dálky pod břevno branky s malým brankářem znamenali vítězství a zasloužené 5. místo.

Tabulka - základní skupina

Pořadí Tým V R P Skóre Body
1. Sokol Řepy 4 1 0 15 : 1 10
2. Sokol Kolovraty 2 2 0 7 : 0 8
3. FK Králův Dvůr 2 1 1 5 : 5 7
4. Junior Praha 1 0 4 2 : 10 3
5. Slavoj Velké Popovice 0 0 5 0 : 13 0

—————

Zpět