Porážka od Berouna

05.10.2011 19:27

Naše Béčko si předehrálo zápas s Berounem B a i přes výraznou porážku si většina kluků zaslouží pochvalu. Snažili se hrát, plnit pokyny a to, že nám to zatím nevychází je jen otázka času. S takovýmto přístupem se budeme rychle lepšit a prozatím těžce hratelné soupeře v odvetách na jaře už potrápíme více.

FK Králův Dvůr B - ČL-U Beroun B 0 : 8

První poločas kluci soupeři vzdorovali, který se snažil kombinační hrou přejít přes naší obranu, ale nevedlo to ke gólu. Obránci i brankář dlouho naše naděje drželi. Přesto soupeř po našich individuálních chybách a ze souvislého tlaku vedle po první půli 2 : 0. V útoku jsme soupeřova gólmana ohrožovali jen sporadicky, ale přesto se kluci o ofenzívu snažili. V druhé půli už se zápas zlomil a po několika velkých hrubkách soupeř svůj náskok navýšil a zápas ztratil náboj. Kluci asi také trochu sílu a už nedokázali vzdorovat.

Někteří kluci se zápas od zápasu výrazně zlepšují, také je už vidět, komu sedí jaký post. Naopak u dalších očekávám výrazně větší snahu o zapojení se do hry. Individuální hodnocení najdete po kliknutí zde.