Přátelák v Rakovníku se povedl

12.04.2011 09:41

Na pozvání druhého rakovnického klubu (SKP) jsme v pondělí po čtrnácti dnech opět vyrazili na místo našeho soustředění. Je potřeba říci, že i areál SK Rakovník je parádní - co bychom za něj dali.

V hezkém počasí kluci odehráli zápas na 3 x 20 minut a zaslouží si tentokrát opravdu velkou pochvalu. Hráli většinu zápasu týmově, pomohli si. Teď ještě trochu individuálního umění s míčem a zase budeme spokojeni.

Všiml jsem si ještě dvou nedostatku na kterých budeme muset pracovat - to jsou hlavičky. Kluci se jim vyhybají, jak při obranné činnosti, tak při standardkách (z rohů jsme mohli přidat góly) a přechodu do rychlého protiútoku. 

Ale to nic nemění na tom, že se zápas klukům povedl. Jednotlivé hodnocení najdete zde. Jen připomínám, že hodnocení 3 znamená dobrý výkon, každé lepší hodnocení pak nadstandardní výkon úměrně k tomu co každý jednotlivý hráč umí. Ještě si to vysvětlíme s klukama na tréninku.

A teď už k zápasu... Začal poměrně dlouhým bezbrankovým úvodem, kdy se oba týmy jen oťukávali. Pak naší střelou ze střední vzdálenosti padla první, trochu šťastná, branka. Kluci trochu přitlačili a soupeř se pak téměř celý zápas bránil. Zahrozil především z brejků a pak následně i z některých standardek. Kluci přidali ještě čtyři góly, vesměs po pěkných kombinacích a škoda, že se neprosadili z rohů. Soupeř korigoval výsledek díky akci ve které přitlačil na naše obránce, kteří u branky chybovali.

—————

Zpět