První prohra áčka a první remíza béčka

08.10.2011 18:50

Páteční kolo okresního přeboru nebylo zcela vyvedené, ale to se občas stane. Jak tedy jednotlivé zápasy vypadaly?

Beroun B - Áčko 4 : 3

Kluci nehráli vůbec dobře, nekombinovali, jen nakopávali míče nazdařbůh a i díky tomu jen dotahovali náskok soupeře. Minimálně jedna naše branka navíc padla z ofsajdu. Na druhou stranu jiný náš gól z dorážky poměrně nepřesvědčivý rozhodčí neuznal pro faul na brankáře. Závěr zápasu pak nebyl úplně přjemný, protože chvíli před koncem rozhodčí zapískal po velmi dlouhém váhání a nátlaku trenéra soupeře penaltu. Tu berounští kluci proměnili a zápas skončil. Je třeba říci, že velmi nespravedlivá penalta sice neprávem znamenala vítězství soupeře, ale naši kluci si kvůli výkonu rozhodně prohrát zasloužili.

Nicméně stejný rozhodčí a trenér druhý den byli součástí konfliktu v jiném zápase, který musel být ukončen. To o něčem svědčí.

Liteň - Béčko 5 : 5

Kluci sice dostali rychle gól, ale oklepali se a do poločasu už vedli. Převahu drželi i za silného deště v druhé polovině a vedli o dva góly ještě minutu před koncem. Kvůli individuálním chybám však soupeř srovnal a zápas skončil remízou. Je třeba říci, že většina kluků s každým zápasem zaznamenává velký pokrok ve výkonu. Jen pár kluků musí opravdu zabrat, aby dál mohli hrát fotbal. Nemůžeme čekat, že budou hrát vyzrále a chytře, když hrají svůj sedmý zápas v životě. Naopak je třeba chyby vysvětlit, i když důrazně, a příště už jich zase udělají o něco méně.

Individuální hodnocení kluků naleznete po kliknutí zde.

—————

Zpět