První turnaj v hale se nepovedl

06.12.2010 07:29

Po roce jsme se vrátili do haly v Milovicích, abychom zahájili halovou sezónu. Loni kluci sice smolně skončili v druhé polovině tabulky, ale po srdnatých výkonech a spíš díky smůle než špatnému výkonu.

Letos však dopadli mnohem hůř. Pět zápasů totálně nevyvedených, až na malý úsek posledního zápasu v podstatě bez ohrožení branky soupeřů. Víme, že nikdy se nám v halových turnajích nedařilo a systém 4 + 1 prostě neumí kluci hrát. Každopádně rozdíl mezi naším stylem a hrou soupeřů byl opravdu veliký. Pořád si opakujeme, že nejde tak o výsledky, ale o hru. A ta nám tentokrát chyběla. Individuální hodnocení kluků najdete zde.

Takže jak šel turnaj...

FK Králův Dvůr - Sokol Luštěnice 1 : 1

Soupeř vstřelil branku jako první a přestože šlo o vcelku vyrovnaný zápas, tak přeci jen měli trochu více ze hry protihráči. Naštěstí se kluci dokázali těsně před koncem dostat k brance soupeře a v podstatě dotlačit míč do brány. To jsme ještě nevěděli, že to byl náš poslední bod v turnaji. I soupeř jiný bod nezískal, ale na rozdíl od nás bojoval srdnatě a všem byl vyrovnaným soupeřem.

FK Králův Dvůr - Sokol Kolovraty 0 : 3

Zápas s pozdějším vítězem turnaje měl jednoznačný průběh a kluci v podstatě jen čekali, kolik dostanou gólů.

FK Králův Dvůr - Slovan Bohnice 0 : 3

Opět poměrně jednoznačný zápas, i když jsme nastřelili trochu smůlovatě tyč.

FK Králův Dvůr - Junior Praha 1 : 2

Poprvé na turnaj jsme se dostali do vedení, ale po dvou hrubých chybách v posledních minutách zápasu soupeř skóre otočil a zvítězil.

FK Králův Dvůr - Spartak Příbram 1 : 3

První čtyři minuty zápasu byla na naše kluky radost pohledět. Jakoby je někdo vyměnil. Velmi rychle dali gól, přidali další šance a dvě tyče. Pak ovšem odpadli a soupeř vstřelil tři góly a vyhrál.

—————

Zpět