První zápas zimní ligy za námi

09.01.2012 08:35

V sobotu kluci odehráli první zápas zimní ligy a nutno říci, že se mi velmi líbil. Soupeřem byl Sokol Řepy a zápas byl poměrně vyrovnaný. Přestože jsme vedli, tak porážku zapříčinili dvě věci: změny postů hráčů během hry - kluci nevěděli jak mají na novém místě hrát a také blikanec brankáře.

Blikanec jsme si vyjasnili, a co se týče změn postů, tak v těch budeme pokračovat. Kluci nesmí být zaměřeni jednostranně, ale musí si v rámci své hry vyzkoušet hrát více míst. Jestli to zapříčiní porážku není vůbec důležité.

Celkově však, i díky doplnění týmu, se hra zvedla a v někteých okamžicích jsme byli schopni opravdu pěkných kombinací, ubývá zbytečně nakopnutých míčů. Druhá pozitivní věc bylo nasazení a agresivita i u hráčů, kteří dříve do soubojů nechodili naplno nebo dokonce vůbec. I díky tomuto nasazení padly dva ze tří našich gólů.

Jak tedy šel zápas...

FK Králův Dvůr - Sokol Řepy 3 : 5

Naši kluci nastoupili do zápasu lépe a soupeře přehrávali. Malí "řepáci" si nevěděli rady s naším rychlým napadáním a když už se dostali před branku, tak brankář byl u míče rychleji než oni. Náš gól padl po rohu, což je skvělá zpráva a především po důsledném dohrávání míče před brankou. Soupeř sice do poločasu vyrovnal, ale i tak jsme odcházeli do kabin jako lepší. V druhém poločase jsme vůbec nezačali dobře, nehráli jsme tak důsledně a pustili soupeře před branku, kde brankář také nebyl v plném nasazení a díky tomu jsme dostali 2 rychlé góly. Pak soupeř přidal ještě jeden a vypadalo to na debakl. Kluci se však srovnali a stáhli dalším gólem ze závaru před brankou. Soupeř pak přidal po nedůsledném bránění další gól. Poslední gól však vstřelili cábelíci z rychlého brejku.

Individuální hodnocení najdete jako vždy po  kliknutí zde .

—————

Zpět