Totální kolaps se Zadní Třebaní

15.04.2012 20:19

Po podzimním vítězství 5:0 jsme přijeli na hřiště do Třebaně jako favorit. Tentokrát je třeba říci, že i já jako trenér jsem soupeře podcenili. Přijeli jsme s dvěma kompletními sedmičkami a rozdělil jsem je na dvě půlky. Jednu klasickou, základní sestavu a druhou takové naše Béčko složené z kluků, kteří letos teprve začínají a někteří hráli svůj první zápas v životě. V brance pak nastoupil jeden z hráčů, aby si mohl i brankář zahrát.

A průběh zápasu vypadal jasně, rychle jsme vedli a náskok navyšovali. Po prostřídání druhé půlky se však situace obrátila a soupeř srovnal a dokonce vedl. Opět zafungovala psychika a už jsme nedokázali vítězství strhnout na svoji stranu.

Poučení jsou jasné. Ještě letos budeme hrát tak, aby si zahráli všichni. Musí hrát, aby měli šanci se zlepšit. Nicméně už nebudeme jezdit na zápasy v plném složení, ale bude jezdit maximálně deset hráčů, podle toho, jak kdo bude makat na tréninku, jak se bude snažit a chovat. Tento zápas sice nevyhráli kluci, ale na vině je i můj chybný přístup.

—————

Zpět