Třetí zápas s trochu nespravedlivým výsledkem

25.01.2012 16:08

V neděli jsme odehráli další zápas zimní ligy. Těžký, protože soupeř byl fyzicky vyspělý a v soubojích velmi agresivní. Víc takových zápasů, protože dají klukům opravdu hodně.

Tentokrát je hodnocení velmi těžké, protože některé části se klukům povedly, ale většinu zápasu tahali za kratší konec provazu. Soupeř zvítězil spravedlivě.

Jak tedy šel zápas...

FK Králův Dvůr - AFK Slivenec 5 : 10

Zápas začal naším rychlým gólem po kombinaci a rychlém průniku ze strany. Pak se chvíli hrálo především uprostřed hřiště, ale díky horší obranné hře jsme se po jedné akci nedokázali ubránit opakovaným střelám a soupeř srovnal, obdobně padl i druhý gól. Po prostřídání a pár individuálních chybách rychle soupeř skóre navýšil. Druhou polovinu jsme začali lépe, a trochu jsme soupeře zatlačili. Hráli jsme i několik zajímavých standardek a penaltu - to především proto, že soupeř opravdu tvrdě bránil (rozhodně ne zákeřně). Bohužel náš nástup soupeř zachytil a skóre opět navýšil. Někteří naši hráči tentokrát trochu zápas odchodili, cítili se poškozeni rozhodčím a hrou soupeře. To je BLBOST! Takových zápasů budeme hrát hodně. Není možné, kvůli pár faulům, které k fotbalu patří, přestat hrát.

Jak hodnotíme jednotlivé hráče najdete po kliknutí zde.

—————

Zpět