V posledním turnaji asi nejhorší výkon

16.05.2011 09:43

Poslední turnaj v Hýskově se herně moc nepovedl. Kluci sice opět vyhráli, bez ztráty bodu, ale obzvlášť se jim nevedlo.

Je to samozřejmě i tím, že jsme kluky trochu popřehazovali a najednou nevěděli, co mají hrát. Možná to znamená, že děláme chybz, že už takhle malé jich většinu necháváme hrát pořád na stejných postech. Asi to bude třeba od příští sezóny trochu prohazovat.  Ať zkusí obránce dávat góly a útočník jim zabraňovat.

Zahaprovala i trochu obranná činnost, a dostali jsme nejvíce gólů za celý rok. Především díky opakování stejných individuálních chyb. Žádný soupeř nás nedostal pod velký tlak.

Celý turnaj se nesl v duchu toho, že se bojovalo o poslední postupové místo do finálového turnaje o přeborníka okresu. Nicméně nápor Hýskova se podařilo béčku Berouna omezit.

Jednotlivé známky kluků najdete po kliknutí zde.

Ale jak šly zápasy...

FK Králův Dvůr - ČL-U Beroun A 8 : 1

Nemá smysl nic dodávat. Kluci alespoň zkoušeli střílet a kombinovat. Jeden gól si pak v podstatě dali sami.

FK Králův Dvůr - ČL-U Beroun B 2 : 1

Na podzim a zkraje jara byl tenhle soupeř opravdu nejlépe rostoucím týmem na okrese. Nicméně teď je zřejmě v útlumu nebo nabírá nové kluky, kterým zatím balon překáží (nebo to aspoň tak vypadá). V podstatě hrají jen na jediného hráče, který nikomu nenahrává. Někdy taky proto, že nemá komu. Ještě je potřeba zmínit jejich gólmana, který díky tomu, jak je pořád ve spršce střel se stává velkou oporou soupeře. Zápas měl průběh jako vždy. Soupeř betonoval a hrál na brejky, jeden se mu povedl. Naši kluci pak neztratí nervy, soupeře zatlačí a z mnoha šancí některé promění.

FK Králův Dvůr - FK Stejstav Hýskov 2 : 1

Hýskov se pokoušel postoupit do finálové skupiny, ale s námi už hrál opět velmi defenzivně. Výsledek tomu odpovídá.

FK Králův Dvůr - ČL-U Beroun C 4 : 3

V Berouně s tímhle týmem udělali moc dobře, že začali hrát starší přípravky o rok (u někoho i o dva) dříve než by měli. Kluci se jim vyhráli a zdaleka ze všech soupeřů mají k našemu týmu malý respekt. Vlastně nemají žádný. Vlítli na nás a v rychlosti vedli 3 : 0. Teprve potom jsme nasadili nejsilnější sestavu a zápas obrátili. Někteří naši kluci (hlavně ti mladší) v týmu se mají hodně co učit v přístupu k zápasu.

Poř. Tým V R P Skóre Body
1. FK Králův Dvůr 4 0 0 16 : 6 12
2. ČL-U Beroun C 3 0 1 20 : 6 9
3. FK Stejstav Hýskov 1 1 2 8 : 9 4
4. ČL-U Beroun B 1 1 2 5 : 7 4
5. ČL-U Beroun A 0 0 4 2 : 23 0

Celkovou tabulku okresního přeboru najdete po kliknutí zde.

—————

Zpět