Velmi dobrý výkon na turnaji v Berouně

28.09.2012 14:00

Na státní svátek jsme vyrazili na malý turnaj pořádaný ligovým Berounem, hlavně proto, abychom si zahráli. V okresním přeboru jsme měli dlouho volno, takže to klukům přišlo k duhu. Odehráli 3 zápasy po 40ti minutách a odehráli je se ctí. Děkujeme za pomoc i dvěma našim klukům, kteří jsou na hostování v Berouně a na tento přátelský turnaj nás posílili - především kvůli absencím našich hráčů.

Všichni hráči nastupovali pravidelně, nestřídali jsme podle výkonů, ale tak, aby si všichni maximálně zahráli. Možná bychom některé výsledky uhráli jinak, ale kvůli tomu jsme na turnaj nejeli. Celkově se turnaj povedl, byl pohodový a příjemný a určitě bychom si to rádi zase někdy zopakovali. Díky berounským pořadatelům.

Beroun 2000 - Králův Dvůr 7 : 0

Jasný výsledek, ale hra vůbec jasná nebyla. Soupeř byl zaskočen naším aktivním začátkem a nemohl se dostat do hry. Tomu napomáhala i poměrně dobře zvládnutá hra obrany na hranici ofsajdu. Dostali jsme se i do několika mála šancí, ale nedokázali jsme zakončovat. Soupeř nás sice výrazně nepřehrával, ale jeho zkušenost a  fotbalovost rozhodla o výrazné výhře. Přesto kluci bojovali a hlavně hráli fotbal. Hodně našich hráčů ukázalo, že za poslední rok ušli opravdu dlouhou cestu a výrazně se zlepšili.

Beroun 2001 - Králův Dvůr 3 : 1

I zde o vítězství rozhodla větší vyhranost a to, že se v týmu Berouna v podstatě schází většina talentů okresu. Naši kluci, půlka stejně stará, půlka o rok starší však byli zdatným soupeřem a měli i více šanci. I to, že jsme hodně střídali a hráli jen na dva obránce pak znamenalo prohru. Ale opět příjemná podívaná.

Loděnice 1999 - Králův Dvůr 0 : 1

Na závěr jsme odehráli zápas proti starším žákům Loděnic, kteří opravdu byli velcí. Ale podařilo se nám s nimi držet krok a nic jim nedovolit. Vyznamenal se brankář, který nedovolil žádné centry před bránu a vyřešil i brejkové situace. Nakonec jsme díky penaltě vyhráli. Penalta je potřeba zmínit, protože kluci si cílevědomě chodili s míčem k soupeři, který nestíhal a musel faulovat. To nakonec přineslo několik dobře zahraných standardek a nakonec i penaltu.

Individuální hodnocení naleznete po kliknutí zde.

—————

Zpět