Velvary

27.04.2014 13:08

Dnes jsme sehráli opět velmi kvalitní utkání s velmi dobrým soupeřem. Z naší strany byla z tohoto zápasu na klucích až moc velká nervozita, zejména v prvním poločase, kdy jsme zbytečně ztráceli míč. A to i ti, kteří to normálně nedělají. Ale to k fotbalu patří. V obou poločasech se velmi dobrými zákroky prezentovali oba gólmani. Po nevyužitých šancích na obou stranách se šlo do kabin za nerozhodného stavu 0:0. V druhém poločase jsme zpřesnili hru, drželi více balón a měli celkově více ze hry. Bohužel naše šance přišli v niveč a jak to již u nás bývá, soupeř nás potrestal ze standartky. hostující hráč dal z přímého volného kopu nádherný gól, který se nevidí ani v naší nejvyšší soutěži. 0:1. My jsme na to zareagovali hned v zápětí, kdy po pěkné narážečce šel Macek od lajny sám do vápna a vyrovnal 1:1. A protože další naše šance jsme i díky hostujícímu brankáři nevyužili, celkový výsledek 1:1 /0:0/.