Vítězství v dalším kole okresního přeboru trochu bolelo

26.04.2011 10:48

Kluci o velikonočním víkendu odehráli druhý turnaj finálovky okresního přeboru. Tentokrát bez ztráty bodu, ale bylo to náročnější než při turnaji minulém. Přesto přehráli všechny týmy velmi jednoznačně a náš brankář v podstatě celý turnaj opět jen prostál. Kluci v poli měli možnost opět zkoušet jak se hraje do urputně bránících týmů. Jediné dva týmy, které se pokoušely hrát fotbal bylo béčko a céčko Berouna. Individuální hodnocení kluků najdete opět zde.

Jak šel turnaj

FK Králův Dvůr - ČL-U Beroun C 2 : 1

Kluci dlouho nemohli trefit branku, při zakončování si vše zbytečně komplikovali. Chce to prostě jednodušší koncovku. Přesto soupeř vůbec neměl šance, jediný gól dal po ztrátě balónu naším útočníkem a následnému promáchnutí našeho dalšího hráče.

FK Králův Dvůr - ČL-U Beroun A 6 : 0
Stejný scénář jako ve všech předchozích zápasech. Soupeř stojí na své půlce a čeká na to, kolik gólů dostane tentokrát. Áčko Berouna se za poslední dva roky neposunulo vůbec nikam, možná se spíše horší. U takových zápasů musíme pořád přemýšlet, jestli kluci raději neměli hrát přebor mladších žáků.
 
FK Králův Dvůr - FK Stejstav Hýskov 1 : 0
Totálně defenzivní taktika soupeře, který postavil do vápna šest hráčů a nejmenšího sedmého z nich na půlku, aby běhal za vykopnutými balony. Nic proti tomu, kluci se na takové soupeře musí naučit hrát. Kombinací hry po stranách, zpětných přihrávek nebo centrů před brankou. A samozřejmě přesná střelba také platí. Nakonec kluci po opravdu dlouhém dobývání branky gól dali a soupeřům tak taktika nevyšla. Uvidíme příští týden.
 
FK Králův Dvůr - ČL-U Beroun B 5 : 1
Na závěr kluky čekal soupeř se kterým si zahrají dobře. Jednak se opravdu lepší a také postupně doplňují tým staršími kluky, jako jsou ti naši (2000 a 2001). A to svědčí i nám. Vyrovnaný začátek dostal do hry i našeho brankáře, konečně. První gól dali naši kluci, ale pak nechali soupeře zaútočit a po hezky povedené akci a krásném gólu hlavou bylo srovnáno. Malí cábelíci se nevzdali, soupeř nevydržel hrát otevřenou hru a inkasoval další 4 branky.
 
 
Poř. Tým V R P Skóre Body
1. FK Králův Dvůr 4 0 0 14 : 2 12
2. ČL-U Beroun B 3 0 1 18 : 6 9
3. FK Stejstav Hýskov 2 0 2 8 : 5 6
4. ČL-U Beroun C 1 0 3 5 : 8 3
5. ČL-U Beroun A 0 0 4 0 : 25 0

Celkovou tabulku okresního přeboru najdete nově po kliknutí zde.

—————

Zpět