Začátek vítězně

31.08.2011 20:23

Oba naše týmy odehráli své první soutěžní zápasy v okresním přeboru mladších žáků

Hudlice - Béčko 0 : 5

Kluci poměrně přesvědčivě soupeře porazili. Kluci z Hudlic se sice snažili útočit a tlačit, ale jejich snaha končila většinou ještě před vápnem. Malí cábelíci naopak hezky kombinovali, což jim soueř umožnil a jak po stranách, tak šikovnými přihrávkami středem se dostávali k většinou úspěšnému zakončení. Docela dobře se vyrovnali s novinkou - ofsajdem v pokutovém území.

Beroun C - Áčko 2 : 7

Kluci do prvního poločasu nastoupili velmi léžerně. Sice vedli rychle 3 : 0, ale po hrubých chybách aktivně hrající malí kluci z Berouna dotáhli na 2 : 3. O poločase trenér promluvil cábelíkům do duše a zřejmě to přineslo své ovoce - z velkého množství střel a tlaku se nakonec ujaly 4 a kluci získali první vítězství v přeboru.

Individuální hodnocení hráčů z obou zápasů najdete po kliknutí zde.