Změny, které nás čekají

01.11.2011 10:30

Už to většina z nás ví, ale protože je třeba udělat trochu pořádek v tom, co nás čeká přes zimu a na jaře, tak pěkně postupně.

Změny v týmu

Hostování v Berouně

Se vší pravděpodobností, pokud to vedení klubu schválí, se pro jarní sezónu část našeho týmu přesune do Berouna. Kluci, kteří se prosadí tam budou na jaře hrát ligu mladších žáků, jako nejvyšší soutěž ve své kategorii. Někteří z nich formou hostování (budou hrát pouze za Beroun), někteří formou střídavých startů (budou moci hrát za oba týmy). Střídavý start je pojistka pro kluky, kteří jsou buď mladší nebo výkonnostně nebudou ligu stíhat, aby půl roku jen netrénovali, ale aby mohli hrát okresní přebor.

Odstoupení ze soutěže okresního přeboru

Je pravděpodobné, že jeden z našich týmů bude muset odstoupit z okresního přeboru a hrát tam bude už pouze tým jediný. Zatím je však předčasné toto řešit, protože stačí se na to připravit až v únoru, abychom viděli jak všichni hráči zvládnou zimní přípravu.

Změny v kádru

Přes zimu dojde k drobným změnám v kádru, po zimní přípravě se pak znovu rozhodne o zařazení všech kluků. Na zimní přípravu tedy budou vypadat Áčko a Béčko takto:

Áčko - Beroun Béčko - Králův Dvůr

Jan BÍBA

Dan ČERNÝ

Filip DUFEK

Tomáš HLÍDEK

Petr KOTT

Jan KOVÁŘ

Matěj KREJČA

Dušan MATĚJKA

Šimon MATOUŠEK

Jiří REŠL

Martin SÝKORA

Dominik TŮMA

Petr ALTMAN

Martin BERNER

Jakub ČERNÝ

Daniel DOUBRAVA

Filip KROUPA

Daniel LUKÁČ

Radek NOVÁK

Radek PODZIMEK

Jan URBAN

Áčko se připravuje s Berounem a po zimní příprave se rozdělí na dvě skupiny - hostující hráče a hráče se střídavým startem. Béčko pokračuje ve své přípravě na domácím stadionu. Na jaro pak bude doplněno pro zápasy a část tréninků hráči z Áčka se střídavým startem.

Zimní příprava

Tréninky

Tréninky budou mít oba týmy odděleně, Áčko trénuje třikrát týdně (po, st, pá) na hřišti v Berouně - Máchovna od 16 - 17.30. Od 21. 11. však pondělní tréninky přesune do tělocvičny ve škole.  Béčko dvakrát týdně - v pondělí na umělce na našem hřišti (dokud nebude hodně mrznout). ve středu v tělocvičně ve škole od 16 - 17.

Turnaje

V rámci zimní přípravy odehrajeme od prosince dlouhodobou zimní ligu na venkovní umělé trávě v Praze Zličíně. Na turnaj, který se hraje systémem 7 + 1, bude vždy nominováno 10 - 12 hráčů tak, aby se všichni hráči z kádru prostřídali. Většinou počítejme vždy polovina z A týmu a polovina z B týmu. U některých hráčů, u kterých si nejsme jisti, že tuto soutěž mají hrát, probereme vše osobně s rodiči, aby se sami rozhodli, zda-li kluky pošlou i s tím, že budou hrát menší počet minut.

Kromě toho odehrajeme několik dalších turnajů, které vždy včas oznámíme, jako každý rok. Nově budeme hrát i některé turnaje přímo v Berouně, které budou určeny především pro náš B tým.

—————

Zpět